Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? - Nejlepší práce pro vás
Požádejte o zavolání

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál?

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? jeden
Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? Práce v ČR.

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál?

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? Nejtěžší fází při výběru místa výkonu práce v České republice je rozhodnutí. Dále veškeré povinnosti týkající se registrace zaměstnance a jeho doručení do požadovaného města přebírá BestWork4You. Chcete-li to provést, stačí kontaktovat tým a zanechat žádost o výběr volných pracovních míst.

Naším úkolem je poskytnout klientovi plnou podporu jak při přípravě podkladů, tak při jeho zařizování na novém místě. Společnost můžete kontaktovat sami nebo společně s partnerem, protože ne všechny páry jsou připraveny žít na dálku, a to ani při výběru sezónní práce na krátkou dobu. Každý má zajištěny pohodlné životní podmínky a pohodlný pracovní rozvrh.

Od hledání práce až po žádost o práci

Mezi služby společnosti patří podpora klienta ve všech fázích hledání zaměstnání: od podání žádosti až po obdržení první mzdy. Každý případ je individuální, a proto náš tým pomáhá najít volné místo dle přání, vybírá bydlení a poskytuje morální a informační podporu při adaptaci na nové místo.

Společnost spolupracuje s největšími podniky v České republice. Před podáním volného místa uchazeči zkontrolujeme splnění podmínek. Navíc má každý klient k dispozici recenze těch, kteří již v zahraničí pracují. Zaměstnavatelé České republiky BestWork4You jsou ochotni pomoci při získání pracovního povolení a také poskytnout důstojné pracovní podmínky. Z tohoto důvodu doporučujeme našim klientům, aby se sem vydali.

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? 2
Práce v ČR.

Fáze 1: určete požadované volné místo

Práce je vybírána v závislosti na stávajících dovednostech, zkušenostech a vzdělání. Zohledňuje se také přání týkající se pracovní doby nebo výše platu.

Nabízíme práci v oboru:

Maloobchod a velkoobchod.

Konstrukce.

Provozování hotelů a restaurací.

Logistika.

Průmysl.

Každému kandidátovi je na výběr z několika možností, protože naše společnost eviduje všechny aktuální volné pozice. Všechny uvedené podmínky jsou pravdivé.

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? 3
Vyřizování víz.

Fáze 2: příprava dokumentů

Existuje několik možností pro práci v zahraničí: sezónní nebo s dlouhodobou smlouvou. V závislosti na zvoleném volném místě se vízum uděluje:

krátkodobě na sezónní práce;

dlouhodobě na sezónní práce;

pracovní karta.

Specialista společnosti pomůže se získáním výjezdního povolení a seznámí vás se seznamem potřebných dokumentů.

Zpočátku klient potřebuje cestovní pas, pojištění, pozvánku z místa výkonu práce, vyplněný příslušný formulář, fotografii, potvrzení o ubytování, ale i solventnost a připravenost po uzavření smlouvy opustit zemi.

Pokud nemáte zkušenosti s prací v zahraničí a máte obavy při prvním kontaktu, pomůžeme vám krátkodobě najít volné pracovní místo. Budete tak mít možnost otestovat své schopnosti a nezávisle vyhodnotit podmínky poskytované zaměstnavatelem.

Fáze 3: vybíráme bydlení

Pohodlné životní podmínky jsou jedním z nejdůležitějších aspektů efektivní práce. Koneckonců, každý zaměstnanec by měl mít v blízkosti pracoviště teplý a pohodlný životní prostor.

Při výběru bydlení se zohledňuje přání každého klienta a také rozpočet. Tato otázka se týká zejména párů, protože jedním z kritérií je oddělená místnost pro soužití.

Zaměstnanci zpravidla bydlí s kolegy v blízkosti práce. Tento formát je nejvhodnější, protože minimalizuje čas strávený na cestách a také umožňuje navázat vřelé vztahy se zaměstnanci. Je zde možnost samostatného vyřízení.

Fáze 4: dodání na místo výkonu práce

Poskytujeme autobusy, které dopravují zaměstnance do práce a z práce. Proto se nemůžete bát, že se v cizí zemi bez znalosti jazyka ztratíte.

Tato možnost je zahrnuta ve službách společnosti, neboť je jedním z adaptačních faktorů.

Fáze 5: Pojištění

V České republice je pojištění povinné pro každého člověka. Je to ona, kdo vás chrání před nehodami a také kryje lékařskou péči kvůli nemoci.

BestWork4You pomáhá sjednat pojištění pro každého uchazeče o zaměstnání.

Krok 6: Poskytování lékařské péče

V Evropě se ke zdraví dělníka přistupuje s větší úctou než na Ukrajině. Každý zaměstnanec absolvuje před nástupem do práce lékařskou prohlídku. Stejný postup probíhá i na konci smlouvy.

Za zmínku stojí, že v případě potřeby je možné vystavit nemocenskou, pokud klient během práce onemocní. Podniky jsou v této věci poměrně loajální a dbají o zdraví svých zaměstnanců.

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? čtyři
Velké množství volných míst

Fáze 7: vytvořte pohodlné podmínky pro adaptaci

První výstup na pracoviště je pro všechny zaměstnance dost alarmujícím okamžikem. Důvodem je jazyková bariéra a také nedostatečná podpora ze strany kolegů.

Naším úkolem je zajistit každému doprovodnou osobu se znalostí jazyka. Právě kurátor ve vašem rodném jazyce vás seznámí s aktuálními informacemi, vysvětlí úkoly na pracovišti a pomůže vám zapadnout do režimu. S případnými domácími problémy se můžete také obrátit na kurátora. Poskytne podporu a vytvoří přátelskou atmosféru v nové zemi.

Fáze 8: Školení pracovního postupu

Mnozí se bojí, že kvůli jazykové bariéře nezvládnou novou profesi. Náš tým poskytuje podporu tlumočníka, který vám pomůže ponořit se do práce a řekne vám o všech spletitostech.

Se zaměstnancem můžete komunikovat po celou pracovní dobu. To je velmi výhodné, protože mnoho otázek nevznikne okamžitě.

Fáze 9: plat

Záleží nám na každém klientovi, protože hlavní prioritou je dlouhodobá spolupráce. Proto nabízíme pouze vysoce placená volná místa a doprovázíme zaměstnance až do obdržení první mzdy. Poskytujeme podporu i těm, kteří nemají finanční prostředky. Individuálně se sjednává akontace, která vám pomůže rychle se adaptovat na nové místo.

Na co musí uprchlíci z Ukrajiny pamatovat při hledání práce v Česku?

V roce 2022 platí zvláštní podmínky pro zaměstnávání uprchlíků z Ukrajiny v souvislosti s nepřátelskými akcemi. Dnes můžete získat práci bez pracovního povolení.

Takové podmínky výrazně zjednodušují papírování a zkracují dobu přípravy před odchodem do práce. Uchazeč se může ucházet o jakékoli volné místo s dlouhodobým vízem.

K tomu je potřeba po příjezdu do ČR požádat o status uprchlíka a požádat o dočasné útočiště. Poté probíhá postup pro vydávání dočasných dokladů a otevírají se možnosti zaměstnání.

Je třeba poznamenat, že volné místo je také vybíráno individuálně. Přitom je zohledněno přání každého žadatele. Pro práci si můžete vybrat jak sezónní typ zaměstnání, tak volná místa s dlouhodobou perspektivou.

Pokud se rozhodnete jet do České republiky, co dělat dál? 5
Pracujte v České republice od BestWork4You

Proč se nyní vyplatí jít pracovat do České republiky s BestWork4You?

Práce v zahraničí je pro mnoho uchazečů o zaměstnání perspektivní možností a otevírá jim možnost dobrého výdělku. Hlavní podmínkou úspěšného zaměstnání je výběr spolehlivého partnera. Náš tým pomáhá klientům najít jejich vysněnou práci již více než 10 let a také poskytuje podporu ve všech fázích.

Dnes pro zaměstnání stačí nás kontaktovat a vybrat si pro sebe vhodnou pracovní variantu. Dále přebíráme plnou odpovědnost za vyřízení v novém bydlišti, přizpůsobení a přípravu dokumentů. Nejlepší na našich službách je zpětná vazba od klientů, kteří si již práci v České republice našli.

Pospěšte si a zanechte na webu žádost o výběr volných pracovních míst, abyste v blízké budoucnosti našli vysoce placenou práci v České republice se slušnými životními podmínkami!

Také by vás mohlo zajímat informace o práci v České republice: http://bestwork4you.cz/rabota-v-chehii-vse-chto-nado-znat-rabota-v-prage-dlya-vseh/